Mirë se vini në vilën “RiAnd”!!! Vila në Borsh, Sarandë.

Vila “RiAnd” ndodhet në fshatin turistik të Borshit, në lagjen e Vonjës,në një ambjent të qetë dhe tepër te përshtatshëm për një pushim familjar. Është i pozicionuar në buzë të Rrugës Nacionale Himarë-Sarandë. Pamja magjëpsese e Plazhit dhe e Fushës të Borshit ofron një panoram fantastike edhe një perëndim të mrekullueshëm që mund të shijohet nga të gjitha dhomat. Hoteli është ndertuar në vitin 2010 edhe offron 5 apartamente me gatim edhe 2 dhoma të arreduara me të gjitha komoditetet. Çdo apartament është i kompletuara me guzhinë per gatim, ajër të condicionuar, frigorifer, LCD TV, krevat marinari(dhe për të rritur) edhe kanape-krevat. Dhomat e gjumit janë të kompletuara me krevat dopjo, dollap edhe komedina. Çdo apartement ka ballkonin e vet që ofron pamje te mrekullushme. Distanca nga plazhi i Borshit është 5km.

Facilitet e Hotelit edhe të Dhomave
  • WiFi Falas
  • Parkim Falas
  • Ajër të kondicionuar
  • Ballkone me pamje nga deti
  • Banjë me dush edhe tharse flokësh
  • Frigorifer
  • LCD TV
  • Guzhinë per gatim të kompletuar me enë guzhine
  • Tavolina pune

 

Videos

  

Posted by RiAnd.net on Thursday, September 7, 2017

 

Apartment 

Posted by RiAnd.net on Thursday, September 7, 2017